Domowe sposoby na wypadanie włosów

Wypadanie włosów domowe sposoby

2010-07-28 17:00

 

Wypadanie włosów jest procesem fizjologicznym. Normalnie każdego dnia powinno wypadać ich ok. 100. Kiedy wypada dużo więcej włosów niż powinno, wtedy powinniśmy zacząć odpowiednie leczenie. Najczęściej włosy wypadają w okresie jesiennym i wiosennym przyczyną wypadanie włosów są stres, choroby, nieodpowiednie odżywianie, palenie papierosów oraz wiele innych czynników.

Warto wtedy zainwestować w preparaty i kosmetyki przeciw wypadaniu włosów. Można również zastosować domowe sposoby na wypadanie włosów. Domowe sposoby na wypadanie włosów są sprawdzone nie tylko przez naszych przodków ale także są potwierdzone dermatologicznie. Dlatego jeśli nie stać nas na drogie kuracje u specjalistów, wypróbujmy domowe sposoby na wypadanie włosów.

Aby włosy były zdrowe i mocne ważne jest aby codziennie miały dostarczaną dawkę odpowiednich witamin i soli mineralnych. W naszej diecie nie może zabraknąć owoców, warzyw, ciemnego pieczywa oraz nabiału.

Dzięki odpowiedniemu szczotkowaniu nasze włosy nabiorą blasku i będą mocne. Dlatego powinniśmy używać grzebienia lub szczotki o szeroko rozstawionych zębach, unikniemy wtedy szarpania i ciągnięcia, czego włosy nie lubią. 

 

Powrót

Wyszukiwanie

© 2010 Wszystkie prawa zastrzeżone.